..::[ sTar-cS.malware-site.www ]::..
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

..::[ sTar-cS.malware-site.www ]::..

Pagina de start a servarului de counter-strike 1.6 star-cs.malware-site.www!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 cerere admin blondu

In jos 
+4
diablow
Tolerance
s7@r*Gag1cuL
~blondu~
8 participan?i
AutorMesaj
~blondu~




Numarul mesajelor : 20
Varsta : 34
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/08/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 11:07 pm

Nume / Prenume : Catalin
Varsta : 18

Localitate : Bucuresti

Nick pe server : blondu

Timp jucat pe server : 3zile

Experienta cs : 3ani

Experienta adminat : 1ani

Steam : nu

Motiv cerere : M-am saturat de codati!!
Sus In jos
s7@r*Gag1cuL

s7@r*Gag1cuL


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 11:31 pm

Hai ma ca de la mine ai un pro moderator Wink deocamdata !

P.S : Toti admii sa voteze in maxim 24 de ore!!!!!
Sus In jos
http://star-cs.catsboard.com
Tolerance




Numarul mesajelor : 40
Varsta : 80
Localizare : Bucharest
Data de inscriere : 10/05/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 12:19 am

24h? Pe ce baza sa votez? Pana acum am vazut ca nu prea s-a descurcat la cererea de admin. Man, daca vrei sa ii dai moderator, no problem. Eu dau PRO celor care joaca super bine si dau dovada de un minim de responsabilitate.

So...ma abtin.
Sus In jos
diablow

diablow


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 33
Localizare : Slatina
Data de inscriere : 09/05/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 8:29 am

gg blondule pana la urma ai reusit cheers de la mn ai PRO doar daca nu mai injuri Wink...oricum presimt ca daca primesti admin nu o sa prea stai pe server... silent
Sus In jos
s7@r*Gag1cuL

s7@r*Gag1cuL


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 8:42 am

Ma hai sa fiu sincer... Deci pe blondu il cunosc,sta langa mine...are un avantaj ! Nu e nicio problema daca ai dau eu sa nu admin ! stiu ca nu joaca super bine,e incepator...dar la adminat stiu ca se descurca ! si daca nu se descurca,il pot lua asa usor cum i l-am dat !

Tolerance,imi place ca tu votezi cum trebuie..

P.S : Si voua v-am crescut gradele la admini si nu ati facut nicio cerere...deci cererea asta e doar de ochii lumii,asa ca..votati cum vreti ! pro sau contra,el primeste moderator !

Altceva?

off-topic : blondule,daca odata ai gresit...daca schimbi harta la jumatatea timpului (o sa bag timelimit),daca dai ban fara poze,sau daca dai slay/slap aiurea,iti fac slot si atat !!!! ne-am inteles?
Sus In jos
http://star-cs.catsboard.com
D!aNa

D!aNa


Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/07/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 9:54 am

Off-topic : Mah,dar pana la urma care-i faza asta cu jucatu super bine ca sa primesti admin ca eu tot nu ma prind?!
Ca sa aplici niste reguli in mod CORECT nu trebuie sa stii sa joci atat de bine!
Inainte sa dati vot mai bine ganditi-va daca e in stare sa admineze ,nu daca e in stare sa joace!!!! Ca pana la urma e vorba de mentinerea unei atmosfere cat de cat placute pe server....iar asta nu consta in cate hs-uri dai Wink

On-topic : ai pro si de la mine...ca eu dau pro si celor care nu joaca atata de bine dar care..poate sunt in stare sa aplice niste reguli corect
Sus In jos
Tolerance




Numarul mesajelor : 40
Varsta : 80
Localizare : Bucharest
Data de inscriere : 10/05/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 10:17 am

D!aNa a scris:
Off-topic : Mah,dar pana la urma care-i faza asta cu jucatu super bine ca sa primesti admin ca eu tot nu ma prind?!
Ca sa aplici niste reguli in mod CORECT nu trebuie sa stii sa joci atat de bine!
Inainte sa dati vot mai bine ganditi-va daca e in stare sa admineze ,nu daca e in stare sa joace!!!! Ca pana la urma e vorba de mentinerea unei atmosfere cat de cat placute pe server....iar asta nu consta in cate hs-uri dai Wink

On-topic : ai pro si de la mine...ca eu dau pro si celor care nu joaca atata de bine dar care..poate sunt in stare sa aplice niste reguli corect

Un player care joaca foarte bine (aici ma refer de top10) consider ca stie sa faca mult mai bine diferenta intre un player cu coduri si unul foarte bun. Cu totii stim cum e cand intra un incepator, joaca un pic, si-o ia rau si incepe sa ii faca pe totzi codatzi ca sa nu mai zicem de faptul ca din lipsa de experienta poate rapid sa se imbolnaveasca de admin.

Asa vad eu situatia. Toti adminii sunt responsabili si joaca bine, prin acest lucru au si un plus de respect fata de ceilalti player-i, altul decat cel generat de frica de a-si lua kick etc.
Sus In jos
livi0




Numarul mesajelor : 28
Varsta : 37
Localizare : center
Data de inscriere : 11/07/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 12:03 pm

Pana la proba contrarie (probleme la adminat etc) pro si de la mine pt moderator. Bafta si spor la frage Very Happy
Sus In jos
livi0




Numarul mesajelor : 28
Varsta : 37
Localizare : center
Data de inscriere : 11/07/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 12:05 pm

Daca are admin probabil va fi motivat sa isi imbunatateasca si skill-ul ... nu? Very Happy
Nu e frumos sa fie un admin pe ultimul loc..cu scor gen 2-30 ... desi nu cred ca e cazul aici.
Mai e ceva...daca e un admin bun....lasa fragele pe locul doi si se ocupa de codati etc.....pe care daca nu ai asa multa experienta tre sa stai un pic pe el....eventual un demo, plus comenzile pentru poze etc.
I rest my case Very Happy
Sus In jos
klm




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 1:47 pm

de la mine are PRO in ultimele zile a fost mereu pe server si joaca destul de bine cheers
Sus In jos
s7@r*Gag1cuL

s7@r*Gag1cuL


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 2:13 pm

Cine voteaza pentru adminul tau :

Citat :
s7@r*Gag1cuL

Tolerance

diablow

Real:D

D!aNa

Haos

livi0



P.S : Aici NU se posteaza !!!

Cei care nu au drept de vot sunt rugati sa nu voteze doar ca sa se afle in treaba,voturile nu vor fi luate in considerare iar ei vor fi sanctionati !
Sus In jos
http://star-cs.catsboard.com
D!aNa

D!aNa


Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/07/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 6:14 pm

In fine,ma abtin de la alte comentarii :-j
Sus In jos
diablow

diablow


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 33
Localizare : Slatina
Data de inscriere : 09/05/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 6:55 pm

mda... elephant scratch
Sus In jos
Haos

Haos


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/06/2008

cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 6:37 pm

Scz ca nu am votat la timp ......am fost plecat 1 sapt .Cred ca votul meu nu mai conteaza acum,dar totusi .......isi face treaba k admin .....bv lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere admin blondu Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin blondu   cerere admin blondu Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere admin blondu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin
» cerere admin.
» Cerere admin!!!!
» cerere admin
» Cerere admin ;)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::[ sTar-cS.malware-site.www ]::.. :: ..;;[ sTar-cS.malware-site.www ]::.. :: ..::| Cereri admine |::..-
Mergi direct la: