..::[ sTar-cS.malware-site.www ]::..
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

..::[ sTar-cS.malware-site.www ]::..

Pagina de start a servarului de counter-strike 1.6 star-cs.malware-site.www!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 cyrus ..rog scoatere ban

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
cyrus




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

cyrus ..rog scoatere ban Empty
MesajSubiect: cyrus ..rog scoatere ban   cyrus ..rog scoatere ban Icon_minitimeDum Dec 07, 2008 3:29 pm

Am primit ban permanent azi Data & Ora: 12/07/2008 - 15:20:26

Nume: cyrus
Ip: 86.121.98.176:1829...motiv:

Ai cod si ai primit ban - you cheat and you was banned!
Ai primit ban pentru ca ai activat codurile

dar e o problema cu configurarea sv sa recunoasca taste des folosite in variantele codate...eu folosesc frecvent acele taste (oricum dupa intrarea in sv trebuie sa imi reconfigurez tastele de fiecare data pt. ca sunt modificate de sv) ..acum cred ca am apasat pe o astfel de tasta....si am primit ban....ROG sa imi fie scos banul deoarece nu am folosit coduri EVER.

PS: NU sunt admini pe sv...si e pacat de el (sv) ca nu e rau deloc....intrati mai des adminilor si dati mai multe admine la jucatori de incredere (e greau sa ii gasiti pt ca nimanui nu ii arde de administrat)
Sus In jos
s7@r*Gag1cuL

s7@r*Gag1cuL


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

cyrus ..rog scoatere ban Empty
MesajSubiect: Re: cyrus ..rog scoatere ban   cyrus ..rog scoatere ban Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 11:13 pm

ti`am scos banul.

Da,asa este..sunt taste folosite in marea majoritate a cazurilor,pentru a activa codurile. (insert,delete,f10,f11,f12,etc..)

Am sa incerc sa scot configurarea acestor taste de catre server..dar inca nu am unele surse de la pluginurile care sunt responsabile cu acele comenzi.

P.S : data viitoare folosteste : http://starcs.no-ip.org , te rog si rog pe toata lumea.
Sus In jos
http://star-cs.catsboard.com
 
cyrus ..rog scoatere ban
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::[ sTar-cS.malware-site.www ]::.. :: ..;;[ sTar-cS.malware-site.www ]::.. :: ..::| Cereri Unban |::..-
Mergi direct la: